Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Makléřská pojišťovací společnost PBT s.r.o. byla založena 1. 7. 2001.

Hlavní činností firmy je zprostředkování pojištění právnických osob, pojištění fyzických osob v oblasti živelního a majetkového pojištění a občanských rizik. Naše společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, odd. C, vložka 40416, a jako pojišťovací zprostředkovatel je zapsán v registru vedeném ČNB.

Pro zájemce o pojištění provádíme automaticky konzultační činnost a návrh pojistného řešení, čímž klientovi odpadá časově náročné zjišťování informací, studování pojistných podmínek, jednání s pojišťovnami, zejména při vyřizování likvidací pojistných událostí.

V roce 2023 se na základě vzájemné dohody společnost Makléřská pojišťovací společnost PBT majetkově propojila s největším subjektem makléřského trhu na území České republiky, se společností RENOMIA, a. s. Zachovala si právní subjektivitu a samostatnost práce na pojistném trhu a zvýšila vyjednávací pozici spojením se skupinou spravující pojistné přesahující 16 mld. Kč na tuzemském a evropském pojistném trhu.


Makléřská pojišťovací společnost PBT
 je členem Asociace českých pojišťovacích makléřů, svoje služby klientům garantuje profesním pojištěním odpovědnosti za škodu.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Makléřská pojišťovací společnost PBT s.r.o.
Karlovo náměstí 28/22
674 01 Třebíč

info@pbt-trebic.cz
+420 732 448 196